Beşgen Kalkan Nerede Düşer?

Oyunda sevilen itemlerden biri olan beşgen kalkan elde etmek için Vahşi Akrep Adam, Yılan Kılıçcı, Lanetli Kahverengi Ayı ve Lanetli Siyah ayı gibi zor bulunan yaratıkları kesmeniz gerekir. Yada +’lı gümüş define sandığından bu itemi düşürebilirsiniz. Fakat çok sık düştüğü ve çoğu kişinin bilmediği yer ise Örümcek Zindanı 2. katıdır. Buradan bir saatte slot kesseniz içerisinden en az 4-5 adet beşgen kalkan düşürebilirsiniz. Ayrıca düşen kalkanlar efsunlu olarak düşecek ve çok daha fazla para edecektir.

Örümcek zindanından ayrıca Şahin Kalkan, Aslan Ağzı Kalkan, Kaplan Kalkan ve Ejderha pulu Kalkanda düşmektedir. Örümcek zindanı 2. Katına çıktığınızda üzerinizde potdan başka birşey olmaz ise buranın çıkışında gerçekten muazzam derecede para kasabilirsiniz. Çok iyi bir para kasma yeridir.

Diğer kalkanlar +60 kalkanları olup Beşgen kalkan 21 levelde takılabilen bir kalkan olduğundan dolayı oyunda iyi para etmektedir. bunun nedeni +60 level kasmayan oyuncular için vazgeçilmez bir eşya olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir